Platforma elearningowa WODN w Piotrkowie Trybunalskim
Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)
 

 

Dostępne kursy

Strefa konsultanta i doradcy metodycznego
Prowadzący: Witold Stawski
Prowadzący: Jadwiga Szymczyk
Prowadzący: Rafał Fraj
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu

Przestrzeń dla nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych WODN w Piotrkowie Trybunalskim





Platforma wewnętrzna pracowników WODN w Piotrkowie Tryb.
Prowadzący: Wiesława Kubicka
Prowadzący: Witold Stawski
Prowadzący: Urszula Szewczyk
Prowadzący: Rafał Fraj
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu

To jest obszar tylko do dyspozycji pracowników WODN






Podstawy obsługi platformy e-learningowej
Prowadzący: Witold Stawski
To jest kurs jedynie dla osób zakwalifikowanych.


Strefa Humanistów
Prowadzący: Marek Grynkiewicz
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
Strefa dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych.








TIS
Prowadzący: Witold Stawski
Prowadzący: Sławomir Stankiewicz
Prowadzący: Rafał Fraj
W tym kursie mogą uczestniczyć również goście  Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
Wpisz tutaj krótki opis kursu




Nowoczesne technologie w oświacie
Prowadzący: Rafał Fraj
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
obszar dla uczestników sieci współpracy
Tworzenie prezentacji multimedialnych
Prowadzący: Rafał Fraj
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu

Kurs doskonalący "Tworzenie prezentacji multimedialnych" (nr formy 205).

Dostęp tylko po uzyskaniu klucza.

Szczegółowe informacje: r.fraj@wodn.piotrkow.pl

Tworzenie grafiki komputerowej
Prowadzący: Rafał Fraj
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
Kurs doskonalący "Tworzenie i obróbka grafiki komputerowej" (nr formy 206). Dostęp tylko po uzyskaniu klucza. Szczegółowe informacje: r.fraj@wodn.piotrkow.pl
Matura 2015. Nowa formuła egzaminu z języka polskiego.
Prowadzący: Elżbieta Lottko
To jest obszar do pracy jedynie dla nauczycieli zapisanych do sieci współpracy.
Podstawy przedsiębiorczości
Prowadzący: Witold Stawski
To jest obszar tylko dla osób zapisanych na kurs
TI w nauczaniu wf
Prowadzący: Witold Stawski

Wpisz tutaj krótki opis kursu
E-learning jako forma indywidualizacji pracy z uczniem
Prowadzący: Witold Stawski
Prowadzący: Rafał Fraj
Ten kurs jest dostępny tylko dla osób zakwalifikowanych.

Warsztaty metodyczny - lekcja "odwrócona"
Prowadzący: Marek Grynkiewicz
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
Ten kurs jest dostępny tylko dla osób zakwalifikowanych.










Warsztat metodyczny - zastosowanie Prezi
Prowadzący: Marek Grynkiewicz
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
Ten kurs jest dostępny tylko dla osób zakwalifikowanych.










Warsztaty metodyczny NLP
Prowadzący: Marek Grynkiewicz
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu

Ten kurs jest dostępny tylko dla osób zakwalifikowanych.











Kurs treningowy - 15 kwietnia
Prowadzący: Witold Stawski
Prowadzący: Agnieszka Rozwadowska
Prowadzący: Katarzyna Białkowska
Prowadzący: Jolanta Błaszczyk
Prowadzący: Joanna Stępnik
Prowadzący: Urszula Janusiak
Prowadzący: Marlena Jędrzejczyk
Prowadzący: Anna Grzelczak
Prowadzący: Piotr Langkamer
Prowadzący: Anna Skrobek
Prowadzący: Anita Przybysz-Wójciak
Prowadzący: Olga Pokora-Adamczyk
Prowadzący: Beata Kałużna
Prowadzący: Marta Jeż
Prowadzący: Hanna Kopeć
Prowadzący: Beata Kuchciak
Prowadzący: Olga Stępińska
Prowadzący: Agnieszka Gejgał
Prowadzący: Anna Kępińska
Prowadzący: Magdalena Bykowska
To jest kurs treningowy
Sieć bibliotek
Prowadzący: Jadwiga Szymczyk
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
to jest miejsce dla uczestników sieci współpracy i wspomagania bibliotek szkolnych







Kurs treningowy - grant nr 3 ŁKO
Prowadzący: Witold Stawski
Prowadzący: Magdalena Pryczak
Prowadzący: Małgorzata Bernacka
Prowadzący: Marzena Głowa
Prowadzący: Małgorzata Stanek-Kozłowska
Prowadzący: Maria Stańczyk
Prowadzący: Katarzyna Konsztat
Prowadzący: Magdalena Ryżewska
Prowadzący: Anetta Gielec-Szczęsna
Prowadzący: Witold Ściegliński
Prowadzący: Anna Gaj
Prowadzący: Milena Jałosińska-Nowak
Prowadzący: Przemysław Janura
Prowadzący: Anna Grabna
Prowadzący: Ewelina Borkowska
Prowadzący: Anna Tomaszek
Prowadzący: Rafał Fraj
Prowadzący: Agata Kukulska
Prowadzący: Agnieszka Ziemba
Prowadzący: Ewa Kulik-Maślanka
Prowadzący: Rafał Basiński
Prowadzący: Sylwia Bernacka
Prowadzący: Iwona Hodorowicz
Prowadzący: Elżbieta Zarzycka
Prowadzący: Izabela Wesołowska
Prowadzący: Małgorzata Szamburska
Prowadzący: Ewa Chachuła
To jest miejsce do pracy dla uczestników kursu grantowanego nr 3.
Kurs treningowy - Gimnazjum nr 6
Prowadzący: Jolanta Jabłońska
Prowadzący: Ewa Rosół
Prowadzący: Tamara Fryczek
Prowadzący: Sabina Adamska
Prowadzący: Radosław Latoszek
Prowadzący: Krzysztof Kleszcz
Prowadzący: Jolanta Kmiecik
Prowadzący: Jacek Kot
Prowadzący: Elżbieta Śmiechowicz
Prowadzący: Dorota Kawecka
Prowadzący: Dariusz Pszczółkowski
Prowadzący: Beata Putek
Prowadzący: Anna Niewiadomska
Prowadzący: Aleksandra Mielowska
Prowadzący: Agnieszka Węgrzynowska
Prowadzący: Agnieszka Fijołek-Smejda
Prowadzący: Elżbieta Olszak
Prowadzący: Joanna Domalik-Dróżdż
To jest miejsce do ćwiczeń dla uczestników kursu z Gimnazjum nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Pomiń blok 2

Logo WODN

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
w Piotrkowie Trybunalskim

Pokaż lub ukryj blok

Kalendarz

Pomiń blok 3
Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 Dziś niedziela, 30 sierpień 30
31